VAKANCE: menedžera palīgs darbam Uzbekistānas tirdzniecības namā

Par uzņēmumu:
Tirdzniecības nams Uzbekistāna Latvijā - darbs preču eksporta un importa jomā uz Eiropu.

Pienākumi:
• Palīdzēt importa un eksporta menedžerim;
• Procesu organizēšana un preču piegādes koordinēšana;
• Dalība pārrunās ar starptautiskajiem partneriem angļu valodā;
• Jaunu klientu, partneru meklēšana un komunikācija;
• Sadarboties ar dažādām institūcijām, lai nodrošinātu efektīvu piegādes ķēdes darbību.

Prasības:
• Valodu zināšanas: angļu, latviešu un krievu;
• Pieredze darbā ar Microsoft Office programmām (Word, Excel, PowerPoint);
• Atbildība, komunikācijas prasmes un organizētība.

Mēs piedāvājam:
• Konkurētspējīgu atalgojumu un stabilu darbu (iespējama arī prakses iziešana);
• Karjeras izaugsmes un profesionālās izaugsmes iespēju;
• Draudzīgu kolektīvu un komforta darba apstākļus.

Kā pieteikties:
Ja esat gatavi kļūt par daļu no mūsu komandas, sūtiet savu CV uz e-pastu -
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mēs izvērtēsim jūsu kandidatūru un sazināsimies ar jums, lai turpinātu sarunu! 😊