11. aprīlī norisinājās BSA Studentu Parlamenta Kopsapulce

11.aprīlī notika BSA Studentu Parlamenta Kopsapulces sēde. Darba kārtībā izskatāmie jautājumi bija BSA SP nolikuma grozījumi, jauna SP Kopsapulces sastāva apstiprināšana, BSA SP Prezidenta pārvēlēšana, BSA SP Valdes apstiprināšana un BSA SP pārstāvju apstiprināšana BSA Senātā un Satversmē.

Ar balsu vairākumu tika pieņemti BSA SP nolikuma grozījumi un apstiprināts BSA SP jaunais sastāvs.

Uz BSA SP Prezidenta vietu tika izvirzītas divas kandidatūras, taču viena kandidatūra noņēma savu kandidēšanu, līdz ar ko gala balsošanai tika izvirzīta Olga Vahtina BSA Psiholoģijas 4.kursa studente. Kandidāte prezentēja savu redzējumu par BSA SP attīstības virzieniem un svarīgākajiem veicamajiem uzdevumiem. Lēmums par Olgas Vahtinas ievēlēšanu BSA SP Prezidenti tika nobalsots vienbalsīgi.

BSA SP Senātā tika izvirzīti un apstiprināti četri kandidāti: Aleksandra Vazne (Tiesību zinātnes studiju virziens), Anastasija Pavļuka (Ekonomikas studiju virziens), Artjoms Šebuņins (Mākslas studiju virziens) un Baiba Grigorjeva (Psiholoģijas studiju virziens BSA Daugavpils filiāle).

BSA SP Satversmē tika izvirzīti un apstiprināti seši kandidāti: Ēriks Savinovs (Tiesību zinātnes studiju virziens), Diāna Fomenko (Psiholoģijas studiju virziens), Artjoms Gandlers (Viesnīcu un restorānu serviss, tūrisma un atpūtas organizācijas studiju virziens), Maksims Miņkovs (Mākslas studiju virziens), Rita Fedotova (Sociālās labklājības studiju virziens) un Darja Smirnova (Tulkošanas studiju virziens).