Erasmus+ docēšanas mobilitātes dalībnieka pieredze

Par savu Erasmus+ docēšanas mobilitātes augstskolu izvēlējos Šauļu Universitāti, jo bija vēlēšanās iepazīties ar studiju procesa norisi kaimiņvalstī. 2015. gadā Šauļu Universitātes anglistikas fakultātes pasniedzēji un studenti piedalījās mūsu programmas organizētajā starptautiskajā projektā, tāpēc lekciju docēšana apmaiņas programmas ietvaros deva mūsu programmai iespēju paplašināt sadarbību ar mūsu kolēģiem Lietuvā.
Sadarbība ar nosūtošu un uzņemošo augstskolu noritēja izcili. Visi dokumenti un līgumi tika sagatavoti ātri un laicīgi. izplānots, sagatavoti nepieciešamie līgumi un dokumenti.
Mobilitātes laikā ieguvu lielisku personīgo pieredzi, lasot lekcijas un sadarbojoties ar citas valsts studentiem un kolēģiem.
Apmaiņas brauciena rezultātā ir iegūta jauna pieredze un dibināti jauni kontakti, kurus mūsu programma un akadēmija varēs izmantot, kā studiju procesā, tā arī starptautiskajā sadarbībā nākotnē.
Anglistikas fakultātes studenti aktīvi piedalījās gan lekciju laikā piedāvātajās diskusijās, gan sagatavotajos interaktīvajos uzdevumos.
Noteikti ieteiktu kolēģiem piedalīties Erasmus+ apmaiņas programmā, jo tā piedāvā starpkultūru un starpaugstskolu komunikācijas un jaunu kontaktu izveides un zināšanu izaugsmes iespējas, kā arī dod iespēju attīstīt profesionālās prasmes.

Olga Romanova