Starptautiski zinātniskā conference “Human Capital, Institutions and Economic Growth”

Cienījamie studenti, mūsu partneri Eiropas Universitāte (Tbilisi, Gruzija) un Batumi Šota Rustaveli Valsts Universitāte (Batumi, Gruzija) aicina piedalīties starptautiskajā zinātniskajā konferencē „Human Capital, Institutions and Economic Growth”.

Konferences līdzorganizatori ir:

Eiropas Universitāte (Tbilisi, Gruzija)

Batumi Šota Rustaveli Valsts universitāte (Batumi, Gruzija)

Samtskhe-Javakheti Valsts universitāte (Akhaltsikhe, Gruzija)

Geomedi pedagoģiskā universitāte (Tbilisi, Gruzija)

Konference notiks 2023. gada 10. novembrī Kutaisi (Gruzija).

Svarīgi datumi:

- Pieteikšanās dalībniekiem (bez prezentācijas) - ne vēlāk kā līdz 10. oktobrim

- Referāta prezentācija un prezentējoša reģistrācija - ne vēlāk kā līdz 1.oktobrim

- Paziņojums par prezentācijas pieņemšanu/noraidīšanu - ne vēlāk kā līdz 14.oktobrim

Konferences darba valodas ir gruzīnu un angļu valoda.

Dalība konferencē ir bez maksas.

Kontaktpersona: Goča Ugulava - Kutaisi Universitātes asociētais profesors, Ekonomikas pētniecības institūta vadītājs, konferences organizācijas komitejas koordinators: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.; Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Papildinformācija tiek izvietota pievienota failā. Kā arī jūs varāt apmeklēt konferences tīmekļa vietni: https://unik.edu.ge/Services/175