XII Starptautiskā zinātniski praktiskā konference “Sabiedrības transformācija sociālo un humanitāro zinātņu jomā”

org 20231124

Baltijas Starptautiskā akadēmija (Latvija) | Daugavpils Universitāte (Latvija) | Grāmatvedības un Finanšu koledža (Latvija) | V.N.Karazin Kharkiv National University (Ukraine) | Kyiv National University of Technologies and Design (Ukraine) | Research Centre of Industrial Problems of Development of NAS of Ukraine | Panevezys University of Applied Sciences (Lithuania) | Simon Kuznets Kharkiv National University of Economics (Ukraine) | Siedlce University of Natural Sciences and Humanities (Poland) | University of Oradea (Romania) | Kyiv Agrarian University of the National Academy of Agrarian Sciences of Ukraine (Ukraine) | Lithuanian Sports University (Lithuania) | Department of Economics, University of Messina (Italy) | LTJSS’s Priyadarshini College of Engineering (India) | Polytechnic University of Portalegre (Portugal)

Aicinām docētājus, doktorantus, maģistrantus un profesionāļus piedalīties XII Starptautiskajā zinātniski praktiskajā konferencē “Sabiedrības transformācija sociālo un humanitāro zinātņu jomā”, kas norisināsies 2023. gada 24.-25. novembrī.

Programma (.pdf)

Konferences ietvaros tiks organizētas šādas sekcijas:

• Tiesību zinātne
  • Mūsdienu vadība, uzņēmējdarbība un inovācijas
  • Ilgtspējīgas finanses un ekonomika
  • Problēmas mūsdienu psiholoģijā: teorija un prakse; Apaļais galds “Implicīto attieksmju izpētes problēma”
  • Iekļaušanas risinājumi tulkošanā, pedagoģijā un sociālajā darbā
  • Komunikāciju tehnoloģijas un tūrisms
  • Māksla un dizains
  • Eiropas drošības ģeopolitiskie un humanitārie aspekti

Konferences darba valodas: latviešu, angļu, krievu un ukraiņu

Pēc konferences norises BSA mājas lapā tiks publicēts konferences rakstu krājums (e-ISBN). Publicēšanai konferences rakstu krājumā tiks pieņemti raksti, kas atbilst konferenču rakstu noformēšanas prasībām. Visus konferences rakstus recenzēs anonīmi recenzenti.

Lai piedalītos konferencē, līdz 2023. gada 12. novembrim jāpiereģistrējas sistēmā https://free.bsa.edu.lv/ (Reģistrācijas instrukcija (.pdf)).

Raksts, kas noformēts atbilstoši izvirzītajām prasībām, jāiesniedz līdz 2023. gada 20. novembrim.

Maģistranti un doktoranti iesniedz rakstu, pievienojot zinātniskā vadītāja recenziju!

Dalības maksa: 10 EUR par raksta publicēšanu konferences rakstu krājumā.

Dalības maksa BSA un augstskolu-līdzorganizatoru pasniedzējiem, doktorantiem un maģistrantiem: 5 EUR par raksta publicēšanu konferences rakstu krājumā.

Rekvizīti:

SIA „BALTIJAS STARPTAUTISKĀ AKADĒMIJA”
Reģ. № LV 40003101808
А/S Swedbank
Konts: LV68HABA0551003662871
SWIFT: HABALV22

Maksājuma mērķis: konferences dalībnieka vārds, uzvārds, personas kods (dzimšanas datums) un  “Konference 24.-25.11.2023”.

Katrs dokuments jānoformē atsevišķā failā, faila nosaukumā jānorāda uzvārds: Ivanovs - ARTICLE, Ivanovs - PAYMENT.

KONFERENCES ORGKOMITEJA

Konferences orgkomitejas priekšsēdētājs
Asoc. prof. Vladislavs Volkovs,
BSA zinātniskā darba prorektors