Nikolaja Krivošejina pamācošā izstāde

Labu dāvanu jaunajam mācību gadam sagatavoja studentu galerija BiArt tās kuratora, Latvijas Mākslinieku savienības biedra Valentīna Daņiļenko vadībā. Tā organizēja pirmo slavenā latviešu mākslinieka Nikolaja Krivošejina darbu retrospektīvo izstādi “Pirms un pēc”.

Tā izraisīja lielu interesi mūsu Baltijas Starptautiskās akadēmijas studentu, pasniedzēju un viesu vidū. Tās ekspozīcija sniedz vizuālu priekšstatu par to, kā mākslinieka daiļrade mainījās pirms jaunās tūkstošgades sākuma un pēc tā, no reālisma līdz simbolismam un abstrakcionismam, no smalkas grafikas līdz glezniecībai.

Kā atzīmēja Valentīns Daņiļenko, atklājot izstādi, šī ir interesanta un pamācoša izstāde, jo tā paplašina mūsu izpratni par tēlotājmākslas iespējām un pašu mākslinieku.

Izstāde atrodas BSA mācību ēkā Lomonosova ielā 1/4 un ilgs līdz septembra beigām.

Fotogrāfijās: Valentīns Daņiļenko sveic Nikolaju Krivošejinu ar izstādes atklāšanu. Mākslinieka darbi – “Dzeltenais triptihs” un “Ziemas makšķerēšana”.

Vladimira Starkova fotogrāfijas.