Noderīgs seminārs topošajiem psihologiem

Praktiskais seminārs “Konflikti: kas tas ir un ko ar tiem darīt?” saņēma daudz pozitīvu atsauksmju no mūsu Baltijas Starptautiskās akadēmijas studiju programmas “Psiholoģija” studentiem un pasniedzējiem. To topošajiem psihologiem organizēja Psiholoģiskās konsultēšanās centrs, kuru vada sertificētā psiholoģe, BSA docente Vera Krieviņa.

Kā viņa paskaidroja, semināra mērķis bija parādīt studentiem dažāda veida konfliktu analīzes un risināšanas metodiku, izmantojot konkrētus piemērus. Pēc semināra dalībnieku domām, tas pilnībā attaisnoja viņu cerības.

Kā uzskata programmas “Psiholoģija” ceturtā kursa studente Jeļena Salikina, lekcijas neapšaubāmi sniedz priekšstatu par konfliktu veidiem un to risināšanas metodēm, bet tie tiek uztverti pavisam citādi, kad pats students uz konkrētiem piemēriem analizē konfliktus un piedāvā veidus, kā tos risināt.

Fotogrāfijās: Semināru vada Psiholoģiskās konsultēšanās centra koordinatore, docente Vera Krieviņa. Semināra dalībnieku grupa.