XIV STARPTAUTISKĀ ZINĀTNISKI PRAKTISKĀ KONFERENCE “Izaicinājumu un iespēju laiks: problēmas, risinājumi, perspektīvas”

10.-11. maijā Baltijas Starptautiskajā akadēmijā norisinājās XIV starptautiskā zinātniski praktiskā konference “Izaicinājumu un iespēju laiks: problēmas, risinājumi, perspektīvas”. Tās organizēšanā un īstenošanā piedalījās: Baltijas Starptautiskā akadēmija, V. N. Karazina Harkivas Nacionālā universitāte, The Siedlce University (Polija), Grāmatvedības un finanšu koledža (Latvija), Šiauliai State College (Lietuva), Department of Economics, University of Messina (Itālija), LTJSS’s Priyadarshini College of Engineering, Nagpur (Indija).

Konferencē piedalījās vairāk nekā simts zinātnieku no Latvijas, Lielbritānijas, Indijas, Kazahstānas, Kipras, Lietuvas, Luksemburgas, Polijas, Ukrainas, Francijas un DĀR augstākās izglītības iestādēm.

Atklājot konferenci, Baltijas Starptautiskās akadēmijas zinātniskā darba prorektors, asociētais profesors Vladislavs Volkovs atzīmēja, ka dažādu valstu zinātnieku ziņojumi atspoguļo visdažādākos viedokļus par mūsdienu aktuālākajām problēmām. Un zinātnisko potenciālu kopums paātrinās to risinājumu.

Plenārsēdē uzstājās:

• Innola Novykova, Doctor of Economic Sciences, Professor, Kyiv Agrarian University, National Academy of Agricultural Sciences (Ukraina);
  • Natalia Konovalova, Dr.oec., Associate Professor and Researcher, RISEBA University of Applied Sciences (Latvija);
  • Iryna Kvasnikova, Lecturer of Faculty of Tourism, Hotels & Restaurants Business at Lviv University Business and Law (Ukraina);
  • Guru Prabhakar, PhD, Senior Lecturer, UWE-Bristol, (Lielbritānija);
  • Mateusz Kamionka, Dr of Social Science, Józef Gołuchowski University of Applied Sciences, Ostrowiec Świętokrzyski (Polija);
  • Irina Popova, Dr.paed., Docent, Baltic International Academy (Latvija).

Konferences dalībnieku ziņojumi tika prezentēti klātienē un tiešsaistē sekcijās: Mūsdienu sociālā psiholoģija: teorija un prakse; Ekonomika, finanses un grāmatvedība; Mūsdienu uzņēmējdarbība, vadība un inovācijas; Tūrisma un viesmīlības bizness; Eiropas Savienība un Eiropas vērtības; Iekļaušanas risinājumi tulkošanā, pedagoģijā un sociālajā darbā; Tiesību zinātnes aktuālās problēmas.

Ziņojumi elektroniskā formā tiks publicēti konferences rakstu krājumā. Ar to varēs iepazīties BSA mājaslapas sadaļā “Pētniecība”.

Fotogrāfijās: BSA asociētais profesors Vladislavs Volkovs. Notiek plenārsēde. Uzstājas Guru Prabhakar, PhD, Senior Lecturer, UWE-Bristol (Lielbritānija).

Kristīnes Ļahovas fotogrāfijas.