Starptautiskā zinātniskā konference

17. janvārī Rīgā un Polijas pilsētā Sedlcē tiešsaistē norisinājās Starptautiskā zinātniskā konference "Drošība Centrālajā un Austrumeiropā mūsdienu ģeopolitisko problēmu kontekstā". To organizēja Sedlces Dabaszinātņu un humanitāro zinātņu universitātes Drošības studiju institūts un Baltijas Starptautiskā akadēmija.

Konferences organizēšanā un norisē piedalījās: V.N. Karazina Harkovas Nacionālā universitāte, H.S. Skovorodas Harkovas Nacionālā pedagoģiskā universitāte, Baltijas Aizsardzības koledža (Tartu, Igaunija), Vesterplates varoņu Polijas Jūras akadēmija (Gdiņa, Polija), Vītautas Magnus universitāte (Kauņa, Lietuva), Mateja Bela universitāte (Banska Bistricā, Slovākija), Universitāte Ostrava (Ostrava, Čehija), Politikas zinātnes un starptautisko studiju fakultāte (Varšavas Universitāte, Polija).

Plenārsēdi vadīja Baltijas Starptautiskās akadēmijas asociētais profesors Vladislavs Volkovs; Pjotrs Dela, DSc, asoc. Prof., Polijas Vesterplates Varoņu Jūras akadēmija (Gdiņa, Polija); Marta S. Stempien, PhD, Dabaszinātņu un humanitāro zinātņu universitāte (Siedlce, Polija).

No Latvijas puses ziņojumus sniedza zinātniskā darba prorektors, Baltijas Starptautiskās akadēmijas asociētais profesors Vladislavs Volkovs, vēstures maģistrs Raimonds Rublovskis, asociētā profesore Tatjana Jurkeviča, asociētā profesore Irina Cvetkova.

Fotogrāfijās: Plenārsēdes vadītājs, BSA asociētais profesors Vladislavs Volkovs. Konferences dalībnieki: MHist Raimonds Rublovskis, asociētā profesore Tatjana Jurkeviča, asociētā profesore, organizācijas komitejas līdzpriekšsēdētāja Irina Cvetkova. Sedlces Dabaszinātņu universitātes Drošības studiju institūta organizācijas komitejas līdzpriekšsēdētājs profesors Jaceks Zielinskis.

Irinas Cvetkovas foto.