Starptautiskais studentu draudzības festivāls

Piektais starptautiskais studentu draudzības festivāls ar lieliskiem panākumiem notika mūsu Baltijas Starptautiskajā akadēmijā. To organizēja studentu servise Education bridge, latviešu-baškīru biedrība Akbuzat un mūsu akadēmija.

Festivālā piedalījās ārvalstu studenti, kuri studē Rīgas augstskolās – kamerūnieši, indieši, šrilankieši, uzbeki, baškīri, azerbaidžāņi, nepālieši un citu valstu pārstāvji. Viņi demonstrēja labākos austrumu tautas kultūras mūzikas un deju darbu paraugus.

Atklājot festivālu, viens no tā organizatoriem, Latviešu-baškīru biedrības Akbuzat priekšsēdētāja vietnieks Ramils Kadirovs atzīmēja, ka festivāls paplašinās skolēnu izpratni par Austrumu tautas kultūru un stiprinās viņu savstarpējās draudzīgās saites. Viņš pateicās Baltijas Starptautiskajai akadēmijai par palīdzību studentu festivāla organizēšanā un norisē.

Attēlos: Ramils Kadirovs atklāj festivālu. Indijas tautas deja. Melodijas izpilda studenti no Šrilankas.

Foto: Education bridge studentu service.