BSA jubilejas preses konference

Plašu masu mediju atsaucību ieguva Baltijas Starptautiskās akadēmijas 30. gadadienai veltītā preses konference akadēmijas Eiropas centrā. Tajā aktīvi piedalījās pazīstami žurnālisti, BSA absolventi: TV-24 producente Anita Daukšte, laikraksta "Segodņa" politikas komentētājs – Ābiks Elkins, žurnāla "Otkritij gorod" korespondente –Anastasija Amaliņa, radio LR-4 ziņu redaktore – Jekaterina Borzaja, radio LR-4 vadītāja – Jana Jermakova, radio Baltkom žurnāliste –Tatjana Kirillova.

BSA dibinātāji un valdes locekļi – Staņislavs Buka un Valērijs Ņikiforovs atzīmēja, ka akadēmijai ar Latvijas žurnālistiem ir izveidojušās labas biznesa attiecības, kopš mūsu augstskolā darbojās žurnālistikas fakultāte, kuru vēlāk nomainīja sabiedrisko attiecību programma. Kopš tā laika daudzi žurnālisti BSA sauc par savu alma mater.

BSA vadītāji pateicās žurnālistiem par uzmanību akadēmijai, objektīvu tās darbības atspoguļošanu un atbildēja uz jautājumiem. Noslēgumā žurnālistiem tika pasniegti Baltijas Starptautiskās akadēmijas jubilejas suvenīri.

Fotogrāfijās: Preses konferences dalībnieki. Staņislavs Buka pateicas Janai Jermakovai. Valērijs Ņikiforovs dāvina jubilejas suvenīrus Abikam Elkinam.

Fotogrāfijas: Kristīna Ļahova un Vladimirs Starkovs.