Studentu galerijas BiArt jubilejas izstāde

Plašu atsaucību mākslinieku vidū guva ziņa, ka studentu galerija BiArt par godu Baltijas Starptautiskās akadēmijas 30. gadadienai rīko jubilejas mākslas izstādi. Līdz oktobra vidum vēlmi piedalīties jubilejas izstādē izteica ap simts mākslinieku un kolekcionāru no Latvijas, Lietuvas, Kazahstānas, Ukrainas un ASV.

Lielākā daļa no tiem iepriekš tika izstādīti BiArt studentu galerijā. Tieši tāpēc skatītājiem būs interesanti salīdzināt pašreizējos mākslinieku darbus ar tiem, kuri tika piedāvāti agrāk. Viņi pasniedza 120 mākslas darbus stingrā kuratora, slavenā mākslinieka Valentīna Daņiļenko spriedumam.

Viņš atzīmēja, ka ir arī gleznas no māksliniekiem, kuri jau ir devušies mūžībā. Tā ir piemiņa mūsu izstāžu dalībniekiem. Viņu darbi tika ņemti no galerijas noliktavas telpām vai no kolekcionāriem.

Izstādes svinīgā atklāšana notiks BSA jubilejas priekšvakarā, 15. novembrī, Lomonosova 1/4.

Fotogrāfijās: Izstādes kurators Valentīns Daņiļenko iepazinās ar Marijas Abdujevas gleznām. Gunāra Kroļļa glezna - "Balto dzērvju valstī." Aļenas Savukas glezna - "Bezgalība".

Kristinas Ļahovas fotogrāfijas.