Studijas sākās BSA “Sudraba Universitātē”

Draudzīgā atmosfērā sākās nodarbības "Sudraba universitātē", kurš atrodas Baltijas Starptautiskās akadēmijas Eiropas centrā. Pensionāriem jeb “sudraba vecuma” rīdziniekiem studijas notiek par velti, jo šis ir BSA labdarības projekts.

Otrā mācību gada sākums iezīmējās ar atvērto durvju dienu ar daudzveidīgu programmu. To atklāja augstskolas vadītājs, BSA valdes loceklis, profesors Valērijs Ņikiforovs. Viņš sveica auditoriju ar jaunā mācību gada sākumu un novēlēja jaunus panākumus redzesloka paplašināšanā un jaunu noderīgu prasmju apgūšanā.

Augstskolas koordinatore, profesore Oksana Fiļina pateicās auditorijai par lietišķajiem priekšlikumiem izglītības procesa pilnveidošanai, iepazīstināja ar nodarbību programmu un ar pasniedzējiem, kuri vadīs lekcijas jaunajā gadā. Viņu vidū ir pazīstami pasniedzēji, tādi kā: Vladimirs Bagirovs, Konstantīns Matvejevs, Anatolijs Rakitjanskis, Marina Gunare, Irina Markina, Tatjana Kuzmina, Ļubova Kaširina, Larisa Gaidarova, kuri īsumā pastāstīja par turpmāko nodarbību tēmas.

Atvērto durvju dienas noslēgumā, Olga Noginova aicināja auditoriju apmeklēt Vladimira Visocka muzeju, BSA darbinieks, dzejnieks Pjotrs Antropovs lasīja savus dzejoļus, bet mākslas kritiķe Irina Markina sniedza ekskursiju mākslas galerijā BiArt.

Nākamās nodarbības notiks trešdienās plkst.15.00 BSA Eiropas centrā, kas atrodas uz Lomonosova ielas 1/4, 207. kab.

Fotogrāfijās: Valērijs Ņikiforovs, BSA valdes loceklis, profesore Oksana Fiļina, asociētais profesors Vladimirs Bagirovs universitātes pirmajā nodarbībā. Auditorija. Irina Markina iepazīstina klātesošos ar galerijas ekspozīciju.

Vladimira Starkova un Kristīnes Ļahovas fotogrāfijas.