Rīgas vernisāža Šauļos

Baltijas Starptautiskajai akadēmijai un Šauļu Universitātei ir draudzīgas attiecības uz sadarbības līguma pamata. Šīs augstskolas pārstāvji vienmēr ir gaidīti viesi Rīgā, bet BSA pārstāvji Šauļos. Vēl viens sadarbības veids bija mākslas izstāžu apmaiņa.

Februārī studentu galerija BiArt pēc kuratora, Latvijas Mākslinieku savienības biedra Valentīna Daņiļenko iniciatīvas sarīkoja rīdzinieces Marijas Matvejevas gleznu personālizstādi Šauļu Universitātē. Tās atklāšanā piedalījās Šauļu Universitātes direktore Līna Tamutene, direktora vietnieks Nedas Jurgaitis, kvalitātes vadības pārstāve Silva Adomavičiene, BiArt kurators Valentīns Daņiļenko un Marija Matvejeva.

Māksliniece sirsnīgi pateicās lietuviešu draugiem par sirsnīgo uzņemšanu un uzdāvināja Šauļu Universitātei vienu no savām gleznām.

Fotogrāfijās: Izstādes atklāšana. Māksliniece Marija Matvejeva. Viena no ekspozīcijas sadaļām.

Silvijas Adomavičienes fotogrāfija.