Personālizstāde… 8 gadu vecumā

Apbrīnojamu pārsteigumu mūsu Baltijas Starptautiskās akadēmijas studentiem, pasniedzējiem un viesiem sagatavoja BiArt studentu galerijas kurators, Latvijas Mākslinieku savienības biedrs Valentīns Daņiļenko. Viņš organizēja jaunās mākslinieces Aišas Abdujevas, kurai ir tikai 8 gadi, personālizstādi, un patiesībā atklāja jaunu talantu Latvijas mākslas pasaulē.

- Aiša piesaistīja manu uzmanību ar savu darbu pagājušā gada izstādē “Krāsu pasaule”, - stāsta viņš. Viņš apskatīja citus jaunā talanta darbus, priecājās un izvēlējās 26 oriģinālus un pilnvērtīgus darbus šai pirmajai personālizstādei “Smaids un prieks”. Valentīns Daņiļenko uzskata, ka Aiša ir īsts talants vizuālajā mākslā ar labu nākotni.

Šim vērtējumam piekrīt Aišas māte, pazīstamā māksliniece Marija Abdujeva. Viņu īpaši priecē, ka meitai ir sava īpašā pasaules uztvere un sava īpašā tās attēlošanas maniere.

Fotogrāfijās: Valentīns Daņiļenko pasniedz Aišai sertifikātu no BiArt galerijas par pirmo personālizstādi. Aišas “Laimīgās mājas”. Jaunā talanta jaunie cienītāji.

Fotogrāfijas no Marijas Abdujevas arhīva.