Lietuvieši dalās ar pieredzi

Mūsu Baltijas Starptautiskajā akadēmijā ERASMUS+ programmas ietvaros gandrīz vienlaicīgi viesojās divas lektoru grupas – no Panevēžas Lietišķo zinātņu universitātes un Šauļu Valsts koledžas.

Panevēžas Lietišķo zinātņu universitātes lektores Viktorija Pletkute un Loreta Klokmaniene iepazīstināja BSA studentus ar sociālā darba īpatnībām teorijā un praksē, ņemot vērā Lietuvas pieredzi. Pēc lekcijas starp studentiem un lektoriem no Panevēžas norisinājās diskusija, kuras laikā tika analizētas aktuālākās sociālā darba problēmas.

Šauļu Valsts koledžas Medicīnas fakultātes dekāne Ginta Gerikaite nolasīja lekciju par sociālā darbinieka darbības pamatiem medicīniskās rehabilitācijas jomā. Viņas kolēģe, koledžas vadības pārstāve izglītības kvalitātes jautājumos Silva Adomavičiene, iepazinās ar BSA izglītības procesa īpatnībām un apsprieda ar BiArt studentu galerijas kuratoru Valentīnu Daņiļenko Šauļu mākslinieku līdzdalības iespēju pavasara izstādē mūsu akadēmijā.

Fotogrāfijā: Lektores no Panevēžas Viktorija Pletkute un Loreta Klokmaniene ar BSA studentiem. Viesi no Šauļiem Ginta Gerikaite un Silva Adomavičiene iepazīstas ar mūsu akadēmiju.

Loretas Klokmanienes un Marinas Lihušinas fotogrāfijas.