Lietderīga saruna par profesijas izvēli

Mūsu Baltijas Starptautiskajā akadēmijā pastāv laba tradīcija rīkot tikšanās ar vecāko klašu skolēniem tajās skolās, kuras izrāda vēlmi iepazīt BSA īpatnības. Nesen šāds piedāvājums tika saņemts no Rīgas vidusskolas “Anniņmuiža”. Uz to labprāt atsaucās studiju programmas “Finanšu vadība” direktore Žanna Černoštana, studiju virziena “Tiesību zinātne” vadītāja Irina Gafta, BSA asociētais profesors Andrejs Surmačs.

Vecāko klašu skolēniem ērtā laikā lietišķā un nepiespiestā gaisotnē notika neformāla un lietderīga saruna par profesijas izvēli un BSA studiju programmu, kuru ir ap trim desmitiem, īpatnībām. Andrejs Surmačs, vadoties no savas personīgās pieredzes, dalījās viedoklī par to, kā pareizi izvēlēties profesiju un nekļūdīties izvēlē. Žanna Černoštana skaidri aprakstīja finansista profesijas īpatnības digitālās ekonomikas attīstības laikmetā. Irina Gafta raksturoja jurista profesijas pievilcību un sarežģītību.

Vecāko klašu skolēni uzskata, ka šī tikšanās ar cienījamiem profesionāļiem viņiem bija interesanta un noderīga, jo padziļināja viņu izpratni par pareizas profesijas izvēles nozīmību un par studiju BSA priekšrocībām.

Fotogrāfijās: BSA pasniedzēji (no labās puses uz kreiso) Žanna Černoštana, Andrejs Surmačs, Irina Gafta. Uzstājas Žanna Černoštana. Ieinteresētākie sarunas dalībnieki.