12.-13. maijā Baltijas Starptautiskajā akadēmijā norisinājās XIII Starptautiskā zinātniski praktiskā konference “Izaicinājumu un iespēju laiks: problēmas, risinājumi, perspektīvas”. Tās organizēšanā un aizvadīšanā piedalījās Baltijas Starptautiskā akadēmija, V.N.Karazina Harkovas Nacionālā universitāte, The Siedlce University of Natutal Sciences and Humanities (Polija), Grāmatvedības un finanšu koledža (Latvija), Šiauliai State College (Lietuva), LTJSS’s Priyadarshini College of Engineering, Nagpur (Indija).

Konferencē piedalījās vairāk nekā simts zinātnieku, kuri pārstāvēja Bulgārijas, Indijas, Itālijas, Kipras, Kirgizstānas, Latvijas, Lietuvas, Polijas, Rumānijas, Ukrainas augstākās izglītības iestādes.

Kā atzīmēja ekonomikas doktors, asociētais profesors, BSA Senāta priekšsēdētājs Staņislavs Buka, dažādu valstu zinātnieku priekšlasījumi un ziņojumi atspoguļo plašu viedokļu klāstu par aktuālākajām mūsdienu problēmām. Un zinātnisko potenciālu kopums paātrinās to risinājumu.

Plenārsēdē, kuru vadīja BSA zinātniskā darba prorektors, asociētais profesors Vladislavs Volkovs, uzstājās:

Desislava Stoilova, Associate Professor, PhD (Finance and Accounting Department of South-West University “Neofit Rilski”) - Bulgārija.

Innola Novykova, Professor, doctor of economic sciences  (Institute of Innovative Education of the Kyiv National University of Construction and Architecture)- Ukraina.

Olha Poliakova, Candidate of Economy Sciences, Assistant Professor;

Viktoriia Shlykova Candidate of Economy Sciences, Senior Research Fellow (Research Center for Industrial Problems of Development of the National Academy of Sciences of Ukraine).

Mészáros Edina Lilla, Lecturer, PhD (Faculty of History, International Relations, Political Science and Communication Sciences, University of Oradea, Vice-president of Collegium Varadinum)- Rumānija.

Alexey Aleksandrov, PhD, Doctor of Sciences in Economics, MBA (Visiting Professor of Baltic International Academy (Riga, Latvia),  visiting Professor of MIM – Kyiv Business School (Kyiv, Ukraine), Partner ABSolutions Capital Management).

Vivek M. Nanoti, PhD, Professor (LTJSS’s Priyadarshini College of Engineering, Nagpur)- Indija.

Zinātnieku priekšlasījumi un ziņojumi tika prezentēti klātienē un tiešsaistē šādās sekcijās: Mūsdienu sociālā psiholoģija: teorija un prakse; Tiesību zinātnes aktuālās problēmas; Ekonomika, finanses un grāmatvedība; Uzņēmējdarbība, inovācijas un vadība; Tūrisma un viesnīcu bizness; Klusuma menedžments; Eiropas Savienība un Eiropas vērtības.

Tie tiks izvietoti elektroniskā veidā Konferences rakstu krājumā. Ar to varēs iepazīties BSA mājaslapā sadaļā “Pētniecība”.

Fotogrāfijās: Konferenci atklāj BSA zinātniskā darba prorektors Vladislavs Volkovs. Plenārsēdes dalībnieki. Uzstājas Desislava Stoilova, asociētā profesore (Finance and Accounting Department of South-West University “Neofit Rilski”- Bulgārija).

Kristīnes Ļahovas fotogrāfijas.