Jauns lekciju cikls ERASMUS + programmas ietvaros

Aizvadītajā nedēļā mūsu Baltijas Starptautisko akadēmiju ERASMUS+ starptautiskās apmaiņas programmas ietvaros apmeklēja septiņi pasniedzēji no Bulgārijas, Polijas, Rumānijas un Turcijas.

Vieslekciju par starptautisko biznesa līgumu specifiku nolasīja Irina Atanasova, South-West University “Neofit Rilski” (Bulgārija) Ekonomikas fakultātes asociētā profesore.

Viņas tautiete no Bulgārijas Desislava Stoilova, Finance and Accounting Department of South-West University “Neofit Rilski” asociētā profesore, izanalizēja tēmas: “Publiskais sektors un publiskās finanses; Monetārā politika un fiskālā politika”.

Belostokas Universitātes (Polija) Juridiskās fakultātes tiesību zinātņu doktore Magdalena Perkowska savu lekciju veltīja nelegālās robežšķērsošanas kriminalizācijas jautājumiem.

University of Oradea (Rumānija) Ekonomikas fakultātes asociētais profesors Dorin Cristian Coita savā lekcijā izanalizēja blokķēdes tehnoloģijas ietekmi uz mārketingu.

Mersin University (Turcija) Ekonomikas fakultātes asociētā profesore Ebru Aricioglu nolasīja lekciju “Gravitācijas vienādojums un starptautiskā ekonomika”.

Viņas tautiete Derye Toksöz Kilic, Isparta University (Turcija) asociētā profesore, izanalizēja jaunās tūrisma tendences Turcijā.

Isparta University of Applied Science (Turcija) asociētais profesors Mehmet Yiğit savu lekciju veltīja uzvedības anomāliju analīzei lēmumu pieņemšanā.

BSA ERASMUS+ starptautiskās programmas koordinatore Viktorija Petļaka pozitīvi novērtēja šo daudzveidīgo vieslekciju ciklu un atzīmēja, ka tās būtiski paplašinās BSA studentu redzesloku un veicinās starptautiskās studentu un pasniedzēju apmaiņas programmas popularitātes pieaugumu.

Fotogrāfijās: Vieslektori no Turcijas Ebru Aricioglu un Derye Toksöz Kilic. Asociētā profesore no Bulgārijas Desislava Stoilova. Isparta University of Applied Science (Turcija) asociētais profesors Mehmet Yiğit.

Diānas Aleksejevas, Kristīnes Ļahovas, Žannas Černoštanas fotogrāfijas.