Polijas un Horvātijas vieslektoru lekcijas "Konceptuāla metafora juridiskajā diskursā" un "Didaktiskais tulkojums kā palīglīdzeklis svešvalodas mācīšanai īpašiem mērķiem"

Cienījamie studenti!

20.-23. septembrī  Baltijas Starptautiskās akadēmijā notiks vieslektora Małgorzata Wideł-Ignaszczak (The John Paul II Catholic University of Lublin, Polija) lekcija "Didaktiskais tulkojums kā palīglīdzeklis svešvalodas mācīšanai īpašiem mērķiem" un vieslektora Irena Mikulaco lekcija "Konceptuāla metafora juridiskajā diskursā"  (Juraj Dobrila University of Pula, Horvātija) angļu valodā.

20.-23. septembrī
No plkst. 9.30 līdz plkst. 12.30
Adrese: Lomonosova ielā 4, aud. 116 (L4).

Ar cieņu,
BSA studiju programma "Rakstveida un mutvārdu tulkošana"